Płyn czyszcząco-odkamieniający do armatury łazienkowej

Wyczyszczenie uporczywych zabrudzeń gromadzących się w łazience nierzadko spędza nam sen z powiek. Ten problem odchodzi już jednak do lamusa dzięki płynowi czyszcząco-odkamieniającemu marki Matmat, którego doskonała formuła w sprytny i sprawny sposób radzi sobie z różnymi rodzajami zanieczyszczeń, a ponadto jest w pełni bezpieczna do stosowania na wielu urządzeniach sanitarnych w naszych łazienkach. Wydajne opakowanie starczy na długi czas, pozwalając na wielokrotne zapewnienie pomieszczeniu olśniewającej czystości i świeżości.
Płyn czyszcząco-odkamieniający

Na jakich powierzchniach stosować płyn czyszczący do łazienki?

Płyn czyszczący do łazienki marki Matmat można z powodzeniem stosować na powierzchniach ceramicznych, chromowanych, szklanych oraz wykonanych ze stali nierdzewnej, które są odporne na kwasy. Jeżeli armatura spełnia powyższe wymagania, możemy mieć pewność, że preparat nie pozostawi żadnych zarysowań, a dokładnie usunie osady z wody, rdzę, resztki mydła oraz kamień. Jego siła tkwi również w tym, że pozwala na wyczyszczenie całej lub znacznej większości łazienki, dzięki czemu nie musimy inwestować w wiele różnych środków.

Płyn czyszcząco-odkamieniający – formuła

Preparat marki Matmat może się pochwalić prawdziwie innowacyjną formułą, w której składzie znajdziemy wyspecjalizowane substancje aktywne najwyższej jakości, które sprawiają, że jest on tak skuteczny. Kwasy amido- oraz metanosulfonowy z łatwością usuwają kamień i doczyszczają uporczywe zabrudzenia. Niska wartość pH płynu wpływa korzystnie na jego właściwości, dzięki czemu sprzątanie łazienki przebiega sprawnie i bezproblemowo, a efekty są w pełni satysfakcjonujące.

Jak używać płynu czyszcząco-odkamieniającego w łazience?

Stosowanie preparatu czyszcząco-odkamieniającego jest niezwykle proste. Wystarczy pokryć nim zabrudzoną powierzchnię, pozostawić na 1-3 minuty, a następnie umyć wilgotną gąbką. Na koniec całość należy spłukać dokładnie wodą i wytrzeć suchą ściereczką. W trakcie sprzątania powinno się stosować rękawice ochronne, a w razie zanieczyszczenia odzieży, natychmiast ją zdjąć. Są to standardowe środki ostrożności dla stosowania tego typu środków, jednak działanie tego płynu z pewnością nie jest typowe – daje bowiem szybkie i doskonałe efekty.