Koncentrat na kamień i rdzę w łazience

Łazienka, jako pomieszczenie szczególnie narażone na działanie wilgoci, wymaga odpowiedniej troski podczas pielęgnacji. Metalowe przedmioty znacznie szybciej niż w innych miejscach domu ulegają utlenianiu, a w konsekwencji pokrywają się rdzawymi plamami i nalotem z kamienia. Z pomocą na szczęście przychodzą odpowiednie środki, w tym specjalistyczny koncentrat na kamień i rdzę marki Matmat, który pozwala pozbyć się nieestetycznych i uciążliwych zabrudzeń już w 3 minuty.
Koncentrat na kamień i rdzę

Jak działa koncentrat na kamień i rdzę?

Środek może się pochwalić innowacyjnym składem, w którym znajdziemy niezwykle skuteczne substancje aktywne, pozwalające na pozbycie się rdzy i kamienia, a także resztek mydeł, złogów wapiennych, kamienia wodnego i urynowego, a nawet starej zaprawy murarskiej. Dzięki zastosowaniu koncentratu nie uświadczymy także żadnych nieprzyjemnych zapachów. Słowem – za jego sprawą pożegnamy wszelkie zabrudzenia, bez konieczności inwestowania w różne preparaty. Jest to więc oszczędność i budżetu, i wolnej przestrzeni.

Co można wyczyścić środkiem w koncentracie na kamień i rdzę?

Koncentrat marki Matmat to uniwersalny środek, za pomocą którego wyczyścimy wszelkie ceramiczne urządzenia ceramiczne, a więc muszle klozetowe, umywalki, brodziki oraz wanny. Dzięki temu środkowi łazienka będzie pachnieć świeżością i lśnić czystością, a wszelkie zabrudzenia pójdą w zapomnienie na długi czas. Preparat doskonale pielęgnuje powierzchnię bez ryzyka powstania uszkodzeń oraz zabezpiecza ją przed tworzeniem się plam i osadów, a także przed gromadzeniem się zanieczyszczeń i bakterii.

Jak często stosować koncentrat na kamień w łazience?

Co ważne, koncentrat jest niezwykle prosty w stosowaniu, dzięki czemu łazienka lśni czystością już po kilku chwilach. Wystarczy niewielka ilość płynu, którą należy polać powierzchnię, pozostawiona na około 3-10 minut, w zależności od stopnia zabrudzenia. Następnie dane miejsce powinno się wyczyścić szczotką i dokładnie spłukać wodą. W czasie czyszczenia należy stosować rękawice ochronne, aby uniknąć ewentualnego poparzenia skóry. Ze względu na atrakcyjną cenę oraz wysoce skuteczne i szybkie działanie, z koncentratu korzysta chętnie coraz więcej osób.